سهم بیشتر با پک سنتر

سایت پک سنتر از زمان پایه گزاری تا به امروز همواره در بین برترین و پربازدیدترین وب سایت‌های اطلاع رسانی و پذیرش آگهی در صنعت چاپ و بسته بندی قرار داشته و در این حوزه با ارایه خدمات متفاوت نسبت به سایر سایت‌ها توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب نماید.

پک سنتر به عنوان بزرگترین و متفاوت ترین مرکز اطلاعات چاپ و بسته بندی رویکردی تجاری ندارد و تمام خدمات خود را بصورت رایگان در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار می‌دهد و هدف از پذیرش آگهی‌های ویژه در این سایت تنها فراهم کردن بستر و شرایطی بهتر برای ارایه خدمات شایسته تر به کاربران است.

آنچه تبلیغات در پک سنتر را نسبت به سایر سایت‌ها، مجلات و روزنامه‌ها متمایز می‌سازد، میتوان در موارد زیر دید :

سیستم تبلیغات هدفمند

همانطور که می‌دانید در سایر سایت‌ها تبلیغات فراوانی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد که این موضوع سبب میشود آگهی شما در بین سایر آگهی‌ها کمتر تماشا شود و تاثیر موفقیت آن به شدت کاهش یابد، سیستم تبلیغات هدفمند این امکان را به شما می‌دهد تا تبلیغات خود را بر اساس موضوعات، تنها برای کاربرانی نمایش دهید که نیاز آنها همسو با خدمات شما می‌باشد.

رتبه بالا و تعداد بازدیدهای قابل توجه

نمایش اطلاعات و محتویات در سایت پک سنتر برخلاف سایر سایت‌ها که دسترسی به اطلاعات مستلزم پرداخت حق اشتراک است رایگان می‌باشد، که این ویژگی با توجه به دسترسی سریع کاربران به اینترنت، علاوه بر بالا بردن رتبه و تعداد بازدیدها، سهولت را برای برقراری ارتباط بین مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان فراهم آورده است.

نمایش آگهی‌ها در سطر اول نتایج گوگل

سایت پک سنتر با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی وب و بهینه‌سازی محتوا توانسته است در مدتی کوتاه، حضوری قدرتمند در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل را داشته باشد و در سیل عظیمی از کلمات کلیدی مرتبط با صنعت چاپ و بسته بندی در نخستین نتایج گوگل قرار گیرد که با کلیک کردن بر روی هر یک از کلیدواژه‌های زیر میتوانید به صحت این موضوع پی‌ببرید.

چاپ و بسته بندیبسته بندیچاپ و صحافی –  کارتن سازیکارتن بسته بندیجعبه بسته بندیجعبه مقواییجعبه سازیمقوامقوا سازیورق سازیکلیشه سازیکلیشه چاپنبشی مقواییلوله مقواییوکیوم فرمینگماشین آلات ورق سازی – ماشین آلات کارتن سازیماشین آلات جعبه سازیمرکب چاپ آبشورتولید ظروف پلاستیکی و…

نمایش تبلیغات بصورت تصویری، متنی و پیشنهاد ویژه

شما می‌توانید تبلیغات خود را در سایت پک سنتر با ساختارهای زیر نمایش دهید :

تصویری : در این ساختار تبلیغ شما بصورت بنر تصویری در بهترین ناحیه‌ی نمایشی، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.
متنی : در این ساختار تبلیغ شما بصورت متنی در نوارکناری سمت چپ سایت قرار خواهد گرفت.
پیشنهاد ویژه : در این ساختار تبلیغ شما تنها در دسته بندی گزینش شده و پیش از هر آگهی دیگری برای بازدیدکنندگان به نمایش در خواهد آمد.

برای سفارش تبلیغات در سایت پک سنتر و یا دریافت مشاوره و راهنمایی می‌توانید با شماره‌ی 09122997084 در تماس باشید.