نيوپک شرکتی جوان، خلاق و برگرفته از جعبه ها و تجهیزات مدرن روز می باشد که در زمینه بسته بندی فعالیت می نماید.

خدمات نیوپک عبارتند از بسته بندی وکیوم فرمینگ، تولید جعبه های طلقی، فروش فیلم pvc، ساخت قالب cnc و تولید قطعات وکیوم فرمینگ با دستگاه های تمام اتوماتیک مدرن دنیا.

محصولاتی مانند شمع ها تولدی، تزيينی، لامپ ها، قفل خودرو و تمامی محصولات شكننده كه توليد كننده لازم ميداند برای خریدار قابل رويت باشد با استفاده از روش وکیوم فرمینگ بسته بندی می شوند.

از دیگر خدمات اين مجموعه می توان دايكات را نام برد که با دستگاه های اتوماتيک صورت می گیرد كه شامل توليد جعبه های طلقی می شود، اين نوع جعبه ها به دو صورت قفلی و چسب خورده طراحی و ساخته می شوند و ضخامت نسبتا خوبی دارند.

اين مجموعه مفتخر است که همگام با صنعت مدرن دنیاست و با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن دنیا مانند دستگاه وکیوم فرمینگ تمام اتوماتیک، دستگاه دایکات تمام اتوماتیک، دستگاه لبچست تمام اتوماتیک، دستگاه لب خم اتومات و دستی، دستگاه پرس حرارتی(بلیستر)، شیت کن تمام اتوماتیک، دستگاه گیوتین و پرس به مشتریان محترم خود خدمات رسانی می نماید.

هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه برای مشتریان و همکاران گرامیمان می باشد و در این راه محکم قدم برداشته ایم تا قدمی برای پیشرفت ایران عزیزمان برداشته باشیم.

خدمات

1

تولید قطعات وکیوم فرمینگ: استند محصول، استند شیرینی و شکلات، قطعات بسته بندی بلیستر یا کارتی

2

تولید جعبه های طلقی مسطح، تلفیقی با مقوا و چاپ شده

3

چاپ روی جعبه های طلقی بصورت سیلک و افست

4

ساخت قالب های CNC

5

فروش فیلم PVC

6

-

7

-

تماس

نشانی :

تهران، جاده خاوران، فرون آباد، خیابان باغ بهشت،کوچه یاس، پلاک 20

ایمیل :
تماس با آگهی دهنده