گروه تولیدی بازرگانی پلی کام با هدف تولید تسمه های با کیفیت از جمله تسمه پلی اتیلن ترفتالات PET و پلی پروپیلن PP مناسب برای دستگاه های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در سال 2013 کار خود را اغاز کرد. این محصولات در عرض ها، ضخامت ها و رنگ های مختلف با توجه به نیاز مشتری ارائه میشود که توسط نیروی متخصص و خط تولید با تکنولوژی عالی، وارداتی و دستگاه های تمام مکانیزه تولید میشود.

گروه تولیدی بازرگانی پلی کام در شهرک صنعتی شکوهیه در حومه شهر قم که تنها 60 کیلومتربا گمرک سلفچگان فاصله دارد واقع است.امکانات جدید، زیرساخت های عالی ،سهل الوصول بودن و دسترسی آسان نه تنها به بازار داخلی بلکه بازار خارجی از ویژگی های متمایز کننده این منطقه است.

باورمان محصولات با کیفیت است. و با توجه به تمرکز ویژه ما بر جنبه کیفیت،با دقت استانداردهای دقیق کنترل کیفی را با کمک مهندسان توانمند فنی و دستگاه های ازمایش کیفیت استاندارد بین المللی دنبال میکنیم.محصولات ما همه ی مراحل ازمایشی از جمله مقاومت کششی، کشیدگی، انحنا و… که برای حفظ کیفیت محصولاتمان مورد نیازاست را با موفقیت طی کرده و با ملزومات تمام بخش های موسسات صنعتی و تجاری مطابقت دارد.

خدمات

1

ارائه تسمه پت

2

ارائه تسمه پپ

3

ارائه تسمه فلزی

4

ارائه دستگاه تسمه کش دستی

5

ارائه دستگاه تسمه پنوماتیک، شارژی

6

ارائه دستگاه تسمه تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک

7

ارائه لوازم جانبی تسمه کش ها

تماس

نشانی :

قم، شهرک صنعتی شکوهیه

تلفن :
ایمیل :
تماس با آگهی دهنده