نمایش 10 از 34 آگهی

تعداد :
نمایش بر اساس :
ترتیب :

ساخت کلیشه‌های ژلاتینی توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک ساخت کلیشه با مرغوب‌ترین مواد اولیه ساخت کلیشه طی ۲۴ ساعت

ساخت کلیشه‌های ژلاتینی توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیــک و در اســرع وقــت، آماده همکاری با کلیه شرکت‌های و مجموعه‌های پیشرو در زمینه چاپ نایلون و نایلکس، کارتن‌های بسته بندی، کیسه‌های برنج، کیسه‌های سیمان و دیگر اقلام مصرفی بسته بندی می‌باشد. مشاوره،…

مشاوره، طراحی، ساخت و مونتاژ تخصصی کلیشه‌های ژلاتینی، جهت چاپ روی کارتن، فلکسو و گونی در کمترین زمان با بهترین کیفیت (طراحی رایگان) طراحی و ساخت انواع قالب‌های کارتن، جعبه و واشر (دایکاتی و پینگ پونگی)

نمایندگی انحصاری دستگاه‌های کلیشه ساز لیزری و دیجیتال SPG محصول کشور اتریش همراه با اخرین تکنولوژی روز دنیا.

ساخت انواع کلیشه‌های ژلاتینی در ضخامت‌های مختلف جهت چاپ بر روی کارتن و نایلون و فلکسو با دستگاه‌های تمام اتوماتیک حداقل زمان از دریافت فایل تا تحویل کلیشه ارسال به تمام نقاط کشور.

تولید کلیشه‌های فلزی منیزیومی (طلاکوب، برجسته، هولوگرام،داغی) تا سایز 50*70

ساخت کلیشه‌های ژلاتینی در ضخامت‌های مختلف تحویل کلیشه تا 24 ساعت و با کیفیتی بی‌نظیر با استفاده از بهترین مواد اولیه و در اسرع وقت با کمترین هزینه کلیشه سازی آریامهر با کادری مجرب آماده ارائه خدمت به شماست.

مشاوره، طراحی، ساخت و تولید انواع کلیشه‌های ژلاتینی در ضخامت‌های مختلف متناسب با دستگاه‌های چاپ نایلون، گونی، جعبه و کارتن

مشاوره، طراحی، ساخت و مونتاژ كليشه‌های ژلاتينی در ضخامت‌های مختلف جهت چاپ كارتن، نايلون و گونی. در كمترين زمان بالاترين كيفيت. (طراحی و مونتاژ رايگان)