ماشین سازی عدیلی به عنوان اولین طراح و سازنده ماشین آلات بسته بندی پیلوپک در ایران مفتخر است توانسته با همت و تلاش مضاعف عرصه را بر ورود کالاهای مشابه خارجی تنگ نموده و هم اکنون بیش از 80% کارخانجات داخلی را تحت پوشش  قرار دهد و علاوه بر آن به بیش از 20 کشور خارجی نیز صادرات داشته باشد .

مهمترین مزیت های ماشین آلات بسته بندی ماشین سازی عدیلی نسبت به رقبای خارجی علی رغم کیفیت مشابه، قیمت بسیار پایین تر و سادگی استفاده از آن می باشد .

از جمله مزیت های این شرکت نسبت به رقبای داخلی می توان به قدمت و سابقه ای طولانی و درخشان تر در خدمت رسانی به مشتریان داخلی و خارجی اشاره نمود .

گفتنی است طبق نظرسنجی انجام شده از مشتریان این شرکت بیش از 95% با انتخاب بالاترین امتیاز، رضایت خویش را از محصولات و خدمات ماشین سازی عدیلی اعلان نمودند .

ماشین سازی عدیلی اولین دارنده نشان استاندارد ملی در صنعت بسته بندی پیلوپک و ارائه دهنده استانداردهای بسته بندی به سازمان ملی استاندارد بوده و بر طبق مذاکرات انجام شده با ارگان های ذیربط مادامی که این شرکت قادر به تولید محصولی با کیفیت باشد  از ورود محصولات مشابه به داخل کشور جلوگیری به عمل خواهد آمد .

ماشین سازی عدیلی آماده ی پذیرش سفارشات تمامی هم میهنان عزیز از سراسر ایران اسلامی جهت بسته بندی محصولاتی چون : انواع کیک و کلوچه، انواع شیرینی و شکلات، انواع نان در ابعاد مختلف، انواع ساندویچ سرد و همبرگر، انواع قطعات فلزی و پلاستیکی، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، لوازم آرایشی و بهداشتی، و لوازم التحریر می باشد .

ما را در خدمت رسانی به ایران عزیز همراهی کنید .

خدمات

1

ماشین آلات بسته بندی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

2

ماشین آلات بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

3

محصولات بسته بندی همبرگر و ساندویچ سرد

4

ماشین آلات بسته بندی شیرینی و شکلات

5

ماشین آلات بسته بندی کیک و کلوچه

6

ماشین آلات بسته بندی لوازم التحریر

7

ماشین آلات بسته بندی قطعات

افتخار ما این است که سازنده ایرانی هستیم

تماس

نشانی :

اصفهان، شهرک صنعتی جی، خیابان چهارم، فرعی ششم، پلاک87

ایمیل :
تماس با آگهی دهنده