مجتمع چاپ و تبلیغات روژان مجموعه ای متشکل از طراحان گرافیک و مجریان صنعت چاپ می باشد که با هدف بهینه سازی و ارتقا کیفیت طراحی و چاپ پروژه های تبلیغاتی، فعالیت می کند .

مجتمع چاپ و تبلیغات روژان در طول مدت فعالیت و رشد خود همواره معتقد به اصل ارتقاء و به روز رسانی دانش هنری و فنی خود بوده است و استفاده از به روز ترین ایده های خلاق را در جهت ایده پردازی و طراحی، و مدرن ترین دستگاه های چاپ و نشر موجود در ایران را در جهت انجام پروژه های چاپی، سر لوحه فعالیت خود قرار داده است .

خط مشی و باورهای مجتمع چاپ و تبلیغات روژان :
در اختیار گذاشتن سیستم مشاوره در جهت ارتقاء سطح کیفی پروژه ها، تضمین کیفیت پروژه های طراحی و چاپ صورت پذیرفته ، تعهد حرفه ای در قبال انجام به موقع پروژه ها ، برخورداری از امتیاز تماس مستقیم با طراح یا طراحان پروژهدر جهت تسریع روند پروژه ، استفاده از به روزترین و مدرن ترین نرم افزارهاطراحی و  همچنین به روز ترین و با کیفیت ترین دستگاه های چاپ ، رعایت حقوق معنوی مشتریان و حفظ محرمیت اطلاعات آنان از باورهای مجتمع چاپ و تبلیغات روژان می باشد.

دامنه فعالیت های مجتمع چاپ و تبلیغات روژان :
دامنه فعالیت های طراحی و چاپی مجتمع چاپ و تبلیغات روژان را می توان به طور مختصر به صورت زیر دسته بندی کرد:

– طراحی و چاپ مجموعه ها و ست های اوراق اداری ( شامل طراحی و چاپ سربرگ در قطع و سایزهای مختلف، طراحی و چاپ پاکت های پستی در قطع سایزهای مختلف ، طراحی و چاپ کارت ویزیت ، طراحی و چاپ فولدر و فولدرهای شرکتی ، طراحی و چاپ یادداشتهای شرکتی و غیره).

طراحی لوگو طراحی و چاپ
طراحی و چاپ بروشور
طراحی و چاپ کاتالوگ
طراحی و چاپ گاهنامه های داخلی شرکتها، سازمانها و موسسات
طراحی و چاپ بولتن های تبلیغاتی
طراحی و چاپ پوستر
طراحی و چاپ کارت های پوستال
طراحی و چاپ مجله
طراحی و چاپ خبرنامه
اجرای عکاسی صنعتی و تجاری
اجرای پروژه های ملی مذهبی
ساخت انواع بیلبورد و پرتابل و تابلوهای تبلیغاتی مدرن
طراحی و اجرای سازه های پیش ساخته نمایشگاهی ( شامل: طراحی و چاپ استندهای نمایشگاهی، طراحی و چاپ سازه های کانتر، طراحی و چاپ سازه های پاپ آپ ، طراحی و چاپ بنرهای تبلیغاتی ، طراحی و چاپ لایت باکس ها و غیره).

خدمات

1

بسته بندی

2

طراحی

3

چاپ

4

-

5

-

6

-

7

-

تماس

نشانی :

تهران، خیابان دماوند، نرسیده به پمپ بنزین خاقانی، نبش فرخی، پلاک 310

تلفن :
ایمیل :
تماس با آگهی دهنده