کارتن سازی، جعبه سازی، چاپ کارتن بسته بندی

کارتن سازی آوین پک و جعبه سازی صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک: با توجه به رفتار مشتریان و شرایط امروزه بازار جهت فروش بیشتر و گسترش بازار هدف اهمیت تولید یک بسته بندی خوب بر هیچکس پوشیده نیست.

تفاوتی ندارد که محصول شما چیست و یا رقبایتان چه کسانی هستند، بدون یک بسته بندی خوب محصول شما در قفسه فروشگاه حرفی برای گفتن ندارد. ممکن است برای صادرات محصول خود و یا عرضه در بازار داخلی نیاز به طراحی و تولید یک بسته بندی متناسب با محصول داشته باشید، برای تولید بسته بندی در انواع کارتنی و مقوایی می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۵۶۰۲۷۸۵ و یا ۰۲۶۹۱۰۰۱۹۱۹ تماس گرفته و یا برای دیدن نمونه‌های بیشتر به سایت آوین پک با آدرس www.avinpack.com مراجعه نمایید.

 بیشتر بدانید: استعلام قیمت آنلاین جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر 2 دقیقه

گروه ما با تولید انواع نمونه‌های موفق بسته بندی صادراتی برای محصولات مختلف و همچنین نمونه های عرضه شده در بازار داخلی می‌تواند جهت تولید جعبه و کارتن مناسب محصول شما کلیه راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه نماید.

به همین منظور کافیست همین حالا با شماره‌های درج شده در آگهی تماس بگیرید و یا با مراجعه به وب سایت آوین پک از طریق پشتیبانی آنلاین با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا با مشاوره رایگان جهت تولید کارتن و جعبه بسته بندی راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 بیشتر بدانید: نمونه کار های انواع جعبه کارتن در بسته بندی های مختلف

کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک واقع در کرج، تولید کننده تخصصی انواع بسته بندی شامل: کارتن و جعبه خرما، کارتن میوه و صیفی، جعبه کفش، کارتن گوجه، کارتن خیار، کارتن کیوی، کارتن سیب، کارتن انار، جعبه و کارتن خشکبار، جعبه و کارتن لوازم یدکی خودرو، جعبه و کارتن بسته بندی چای، جعبه پوشاک، کارتن قطعات صنعتی، پک غذای بیرون بر مخصوص فست فود و رستوران، انواع جعبه و کارتن بسته بندی با استانداردهای مخصوص صادرات و… می‌باشد.

تمامی بسته بندی های آوین پک با بهترین کیفیت ممکن در چاپ، مقاوم در برابر رطوبت و ضربه برای نگهداری در شرایط سردخانه‌ای و حمل و نقل در تیراژهای مختلف قابل سفارش و تولید است.